Будь-яке сучасне приміщення потребує якісної вітро- і пароізоляції, забезпечити яку дозволяє Ізоспан A – нетканий будівельний матеріал, що випускається в рулонах і призначений для ізоляції стін і покрівлі будівель.
Ізоспан А – область застосування і технічні характеристики
Плівка Ізоспан A і інші подібні матеріали сьогодні користуються величезною популярністю на будівельному ринку. Вони прігождаются для створення бар’єрного шару при монтажі утеплювача, завдяки якому повністю виключається ймовірність потрапляння вологи на теплоізоляційну захист об’єкта. Сучасні мембранні матеріали виготовляють з чистого поліпропілену, що не вбирає воду, тому використовувати їх можна для утеплення об’єктів різного призначення, починаючи від стандартних одноповерхових будинків і котеджів, закінчуючи нежитловими будівлями та господарськими будівлями.
Застосування ізоспан А дає можливість захистити внутрішні частини конструкцій від вологи
Широке використання плівки Ізоспан A пояснюється наявністю у неї цілого ряду важливих достоїнств. До переваг таких ізоляційних матеріалів відносять:
- міцність;
- екологічність;
- високу еластичність;
- відображення тепла;
- захист від вітру;
- захист від ультрафіолетових променів;
- стійкість до негативних зовнішніх впливів;
- збереження експлуатаційних характеристик протягом декількох десятиліть.
Плівки Ізоспан завдяки своїм технічним характеристикам здатні надійно захищати дерево від гниття, а метал від корозії, упереджувати виникнення конденсату, відображати повітряні потоки, підтримувати в приміщенні стабільну температуру, не випускаючи тепло. Найбільше значення ізоляційні матеріали мають при будівництві житлових будинків, особливо схильних до утворення містків холоду – будинки з мансардами, котеджі з прибудованими гаражами або іншими видами прибудов в суворих вітчизняних кліматичних умовах.
Види ізолюючих матеріалів – в чому різниця між AF і FB?
Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує власникам величезний асортимент захисних та ізоляційних плівок всіх видів і сортів. Фахівці виділяють наступні види вітрозахисних, пароізоляційних плівок:
- 1. Стандартна. Перешкоджає утворенню конденсату на утеплювальних матеріалах, а також на окремих конструктивних елементах будівлі – покрівлі, стінах і т. Д.
- 2. Мембранна. Не тільки захищає від конденсату елементи об’єкта, але ще і сприяє виведенню зайвої вологи з внутрішніх приміщень будинку.
- 3. Фольгированная. Металізована плівка або плівка з алюмінієвим покриттям, що виконує функції паро- та теплоізоляції, а також володіє властивостями, що відбивають.
- 4. Підпокрівельна. Відрізняється високою міцністю, стійкістю до перепадів температури і несприятливих впливів навколишнього середовища.
Ізоспан – великий вітчизняний виробник ізоляції, за допомогою якої можна забезпечити надійний захист будь-якого будинку від зовнішніх загроз. На ринку представлено безліч виробів під маркою Ізоспан, найбільшою популярністю серед яких користуються наступні:
- Ізоспан A – якісний мембранний матеріал, що захищає будівлі від вітру і вологи, сприяє виведенню випарів з дому назовні;
- AF – крім стандартних характеристик, володіє захистом від впливу вогню, тому забезпечує пожежобезпечність легкозаймистих об’єктів;
- AM – дифузна мембранна тришарова плівка, що захищає об’єкти від будь-яких зовнішніх впливів;
- AS – дифузне покриття з низькими параметрами паропроникності;
- AQ – ізоляція з максимальними захисними властивостями;
- B – плівка для захисту утеплювача від конденсату, що йде з внутрішніх приміщень;
- C – матеріал для захисту підпокрівельного шару утеплювача;
- D – універсальне захисне покриття, що володіє хорошими параметрами гідро- і пароізоляції;
- DM – плівка з підвищеною міцністю, з захистом від ультрафіолету;
- FB – гідроізоляція утеплювача з металевим покриттям, що володіє відображають характеристиками, використовується в умовах високих температур і підвищеної вологості;
- FD – металізована плівка з надійним захистом від будь-яких зовнішніх впливів;
- FS – паро- і гідроізоляційна плівка з високими теплоотражающими характеристиками;
- RM – армована гідроізоляційна плівка.
Серед цих гідро- і пароізоляційних виробів досить просто підібрати відповідне покриття для захисту утеплювача. Більш докладний опис всіх наявних на ринку марок можна знайти на їх упаковках.
Монтаж плівки Ізоспан A – як встановити захист утеплювача?
Щоб встановити придбану плівку, слід додержувати чинити інструкцію від виробника, яка враховує основні властивості матеріалів Ізоспан і їх характеристики. Процес монтажу ізоляції не є ніяких особливих складнощів. Виконати такі роботи можна своїми руками, не звертаючись за допомогою до професійних монтажникам. Однак виконавець повинен враховувати всі особливості придбаної мембрани. Будь-яка помилка може призвести до втрати плівкою її технічних властивостей, а значить, доведеться заново купувати ізоляцію і проводити її монтаж.
Cледует встановити Ізоспан A або іншу ізоляцію на чорнову обшивку.
Весь процес установки ізоляційних матеріалів можна розділити на кілька основних етапів. На самому початку слід встановити Ізоспан A або іншу ізоляцію на чорнову обшивку. Гладка сторона ізоляційного покриття повинна прилягати до утеплювача. Плівкові полотнища слід укладати горизонтально знизу-вгору і обов’язково внахлест, причому як по горизонтальних, так і по вертикальних стиках. Ширина нахлеста повинна складати близько 15 см. Скріплення окремих полотнищ матеріалу проводиться за допомогою степлера. Щоб забезпечити повну герметичність встановлюється захисту для утеплювача, найкраще використовувати спеціальну стрічку від того ж виробника.
Поверх ізоляційних матеріалів по каркасу встановлюємо вертикальні рейки перетином 4х5 см або металеві профілі. Металеві профілі підходять для подальшої зовнішньої обробки гіпсокартоном, а дерев’яні рейки – для облицювання вагонкою або спеціальними панелями.
Після цього оздоблення кріпиться до каркасу будівлі. Між гідроізоляційної плівкою і облицюванням обов’язково повинен залишатися вентиляційної зазор, завдяки якому на утеплювачі не буде затримуватися волога. Описана процедура підходить для монтажу ізоляційних матеріалів марки Ізоспан A. Якщо для будівництва була придбана інша плівка, її установка може мати індивідуальні особливості та нюанси, недотримання яких може призвести до зниження технічних і експлуатаційних характеристик встановлюваних захисних покриттів.
Ізоспан A – сучасна ізоляція, завдяки якій можна підвищити комфортність, затишок і навіть функціональність свого приватного будинку. Застосування ізоспан при обробці цоколя і мансардного поверху дозволяє істотно продовжити термін служби кроквяної системи, що встановлюються дерев’яних покриттів і будматеріалів в цілому. Плівка створює стабільний, сприятливий мікроклімат в житлових будинках, надійно захищає утеплювач та інші елементи будівлі від несприятливого впливу вологи і вітру. А найголовніше – працювати з найнадійнішими і дорогими плівками дійсно легко. Будь-власник, скориставшись інструкцією, не тільки забезпечить свого будинку захист від зовнішніх факторів, а й заощадить гроші.