Японські міні-трактори: основні правила експлуатації

мінітрактор Кубота

Японія вважається головним виробником якісної агротехніки, яка характеризується високою якістю збірки і тривалим терміном експлуатації. Мало хто знає, але мінітрактори Кубота, Янмар, Ісекі, Шібаура, Хіномото, Хітачі занесені до книги рекордів Гіннеса. Вони мають продуктивність і потужність, що становить 12-95 л.с. Що ж стосується палива, то його витрата досить скромний малий. Як тільки запчастини для мінітрактора стають непридатними, їх потрібно відразу замінити, використовуючи оригінальні комплектуючі.

Модельний ряд мінітракторів в каталозі https://westlviv.com.ua/yaponski-traktory/ представлений десятками агрегатів на будь-який смак. У продажу доступні колісні та гусеничні зразки, які з легкістю працюють на будь-якому ґрунті. Робочі режими перемикаються без зменшення обертів потужності. Посилена гідравліка забезпечує підйом вантажів вагою до 1 т.

Особливості та переваги міні-тракторів з Японії

Активний попит українських фермерів на японську агротехніку зумовлений високою якістю виконання в поєднанні з відмінними робочими характеристиками. Міні трактори від японських виробників мають низку переваг:

  • висока прохідність навіть по дорогах низької якості;
  • хороша продуктивність;
  • витривалість навіть в умовах інтенсивного користування;
  • багатофункціональність;
  • маневреність;
  • висока якість збірки;
  • ергономічність і зручність користування;
  • можливість без проблем підібрати і купити запчастини для мінітрактора.

Обираючи трактор для користування, варто враховувати площу земельної ділянки, структуру, тип ґрунту. Наприклад, оптимальний варіант для ділянок площею 4-5 Га – міні-трактор потужністю 20-24 л.с., для великих полів знадобиться техніка з більшою продуктивністю. Чим сильніша продуктивність техніки, тим більше з’являється можливостей для комплектації змінним обладнанням.

Рекомендації з експлуатації

Найголовніше правило – регулярне обслуговування японського мінітрактора. Незважаючи на високий робочий ресурс і тривалий термін експлуатації. Кожен новий трактор перед запуском потрібно відвезти на комплексне ТО з перевіркою працездатності технологічних вузлів. У процесі експлуатації слід регулярно міняти масляний фільтр, ПММ, охолоджувальну рідину, перевіряти рівень зарядки АКБ. Рекомендована частота проведення ТО – кожні 100-400 годин роботи.

У комплектацію до кожної моделі трактора входить паспорт з експлуатації, де вказані докладні рекомендації щодо його використання. Багато хто з мінітракторів Kubota, Yanmar, Iseki, Mitsubishi успішно функціонує в найсуворіших зимових умовах, необхідно тільки простежити, щоб всі технічні рідини були відповідними. Не варто виключати ймовірність виходу з ладу того чи іншого агрегату, тому завжди використовуйте тільки надійні комплектуючі та витратні матеріали.