Київ – сучасний мегаполіс, одне з найбільш густо забудованих новими житловими будинками і торгово-офісними центрами місто України. Здавалося б, приватний будинок тут – нонсенс. І, тим не менш, на тихих вуличках, далеко від галасливих завантажених проспектів, є цілі мікрорайони такої приватної забудови.
Це так зване “Царське село” і невеликий масив біля Національного ботанічного саду на Печерську, залишки дачного селища на березі Дніпра на Осокорках, Русанівські сади, приватна забудова між Нивками і Сирцем, вулички, забудовані старими одно- або двоповерховими будинками всього в декількох кварталах від завантаженої вулиці Олени Теліги, частина житлового масиву Святошин, значна частина Солом’янки, зокрема, вздовж Червонозоряного проспекту і паралельних йому вулиць.
Тому продаж будинків в Києві – хоч і не настільки масовий сегмент ринку нерухомості, як продаж квартир, все ж досить затребуваний. Практично в будь-якій частині міста ви можете купити будинок в приватному секторі як ще радянського періоду, так і сучасний особняк великої площі або маленький затишний котедж.
Безумовно, приватний будинок в такому місті, як Київ – це розкіш. У них і площі куди просторіше, і можливість облаштувати потрібні приміщення, і прибудинкова територія, яку ви маєте право використовувати на свій розсуд. Та й сусіди, в більшості випадків, не заважають. Іншими словами, будинок, до того ж, з усім набором сучасних комунікацій, має безліч переваг.
Остаточно вирішили, що хочете придбати будинок в Києві? На тематичному порталі 100realty.ua ви можете ознайомитися з пропозиціями щодо продажу, подивитися фото до оголошень та безпосередньо зв’язатися з власником об’єкта або ріелтором, що діює від його імені.
Де краще купити будинок в Києві
Престижно і вигідно інвестувати в нерухомість на Печерську, в старій частині Подолу. Андріївський узвіз, Чорна гора, Воздвиженка, Звіринець, Царське село підкуповують комфортом і красою. Тут зосереджені головні визначні пам’ятки міста, культурно-історичні пам’ятки, бізнес-центри.
Власники “золотих соток” платять за статус, безпеку району, де по сусідству розташувалися закордонні посольства, представництва різних держав, знамениті успішні співвітчизники, політична еліта, зірки культури і спорту.
Колишні околиці Києва згодом виявилися майже в центрі. Острівці приватного сектора збереглися в Деміївці, Китаєво, Мишоловці, Ширмі, на Теремках-1, Багриновій горі.
Добре розвинена інфраструктура на:
- Нивках;
- Лук’янівці;
- Сирці;
- в Цимбаловому яру;
- Саперній слобідці;
- Чапаєвці;
- Корчуватому.
Облаштований побут на:
- Солом’янці – Караваєві дачі;
- Відрадний;
- Батиєвій горі;
- Олександрівській слобідці.
Лівий берег і околиці
Узбережжя Дніпра спочатку облюбували дачники, але сьогодні хоч сезонну тимчасову будівлю, хоч цілу садибу з виходом на пляж можна знайти на Русанівці, Осокорках, Троєщині. Купити котедж або маєток порівняно недорого можна в Бортничах, Биківні, Дарниці.
Правобережні масиви по краях Києва – Оболонь, Пуща-Водиця, Борщагівка, Жуляни, Берківці та ін. – залучають городян зеленими зонами, чистим повітрям і розцінками на нерухомість.
Альтернативний варіант покупки – приватний будинок в передмісті. Транспортні, фінансові артерії з’єднують Київ і Вишневе, Ірпінь, Вишгород, Бровари тощо.